Főnyeremény
A képek illusztrációk.
Főnyeremény
A 10 db Russel Hobbs Turmixgép nyertesei:

1. hét nyertese

Juhász-Vlkovszky Krisztina, Sukoró

2. hét nyertese

Gerda Judit, Boldva

3. hét nyertese

Gazdag Anita, Szeged

4. hét nyertese

Kiss Kornélia, Eger

5. hét nyertese

Hortiné Matalik Szilvia, Gyöngyöspata

6. hét nyertese

Sasi Istvánné, Tószeg

7. hét nyertese

Berecki Gábor, Bogád

8. hét nyertese

Ellenőrzés folyamatban

9. hét nyertese

Sorsolás: 2018. 07. 24-én

A 30 db Koronás ajándékcsomag nyertesei:

1. hét nyertesei

Baginé Tarcsai Gabriella, Debrecen

Gálné Dudás Nikolett, Vác

Kocsi József, Budapest

2. hét nyertesei

Szalai Gyula, Barcs

Zsigó Zsolt, Budapest

Kosztelnik Lászlóné, Nagykanizsa

3. hét nyertesei

Fekete Marianna, Sopron

Tóth Noémi, Kőszeg

Herczeg Edina, Székesfehérvár

4. hét nyertese

Juhász József Benedekné, Jászberény

Kniezl Flóra, Dorog

Hudanik Linda, Lovas

5. hét nyertese

Wapplerné Dobos Judit, Diósd

Szita Ilona, Budapest

Antal Katalin, Vése

6. hét nyertese

Rubóczki Tímea, Ajak

Kereszt Bettina, Budaörs

Keményné Nagy Erika, Bak

7. hét nyertese

Andi Paiss, Budapest

Bakonyi György, Székesfehérvár

Dr. Tóthné Facskó Zsuzsánna, Szeged

8. hét nyertese

Ellenőrzés folyamatban

Ellenőrzés folyamatban

Ellenőrzés folyamatban

9. hét nyertese

Sorsolás: 2018. 07. 24-én

A 100 db Bevásárlótáska nyertesei:

1. hét nyertesei

Szabó Pálné, Kecskemét

Horváth Sándorné, Nagykanizsa

Horváth Márta, Kiskőrős

Csekő Sándor, Bekecs

Baginé Tarcsai Gabriella, Debrecen

Kutszeginé Erdei Ildikó, Kecskemét

Bengyeszkov Leonyid, Tóalmás

Becker László, Budapest

Pásztorné Nagy Éva, Balkány

Szlatényi Laura, Budapest

2. hét nyertesei

Straubné Bella Zsuzsánna, Érd

Simon Zoltán, Nyíregyháza

Kosztelnik Lászlóné, Nagykanizsa

Bencs Krisztián, Tiszaújváros

Holczmüller Éva, Zalaegerszeg

Kemény Judit Mária, Budapest

Deme Lászlóné Demó Beatrix, Budapest

Fodor Károlyné, Nyárád

Wágner Csilla, Ágfalva

Miseta Tiborné, Lengyeltóti

3. hét nyertesei

Módos Henrietta, Sopron

Tokodi Zsuzsanna, Felcsút

Bogár Katalin, Vasvár

Féja Csaba, Budapest

Bodor Rozália, Csongrád

Hajmás Erika, Kiskunfélegyháza

Csipke Károlyné, Kazincbarcika

Maszlik Zoltán, Kecel

Császár Erika, Heves

Budai Gabriella, Oroszlány

4. hét nyertese

Kővári Tamásné, Pilisvörösvár

Szekeres Lajosné Klári, Mezőkovácsháza

Theodorné M. Szmilyána, Budakalász

Balázs Csaba, Szentes

Szabó Jánosné, Hódmezővásárhely

Beke Brigitta, Balatonlelle

Nyáry Gyuláné, Budapest

Csajághy Gábor, Kaposvár

Mészáros Ferencné, Szolnok

Bujdosó Tímea, Tata

5. hét nyertese

Nemecsek Orsolya, Érd

dr. Kékedi Tünde, Budapest

Kónya Krisztina, Budapest

Keményné Nagy Erika, Bak

Szőrös István, Hódmezővásárhely

Gubola-Szilágyi Zsófia, Budapest

Szarvas Márta, Eger

Frick Andrásné Györgyi, Balatonalmádi

Szlamka Klára, Dabas

Takács Barnabásné, Debrecen

6. hét nyertese

Erdős Zoltán, Tényő

Ihring István, Miskolc

Fonnyadt Gyula, Keszthely

Hegyi Judit, Veszprém

Mészárosné Orosz Ilona, Fehérgyarmat

Nánai Lajos, Hódmezővásárhely

Berecki Gábor, Bogád

Kovács Nikoletta Cecília, Békéscsaba

Ellenőrzés folyamatban

Ellenőrzés folyamatban

7. hét nyertese

Koszogovits Sándorné, Szombathely

Tóthné Bartha Rita, Budapest

Bakos Izabella, Budapest

Kovács Mónika, Fót

Czegka Adél, Csór

Csuha Andrea, Kerekegyháza

Farkas-Iványi Kinga, Budapest

Ellenőrzés folyamatban

Ellenőrzés folyamatban

Ellenőrzés folyamatban

8. hét nyertese

Ellenőrzés folyamatban

Ellenőrzés folyamatban

Ellenőrzés folyamatban

Ellenőrzés folyamatban

Ellenőrzés folyamatban

Ellenőrzés folyamatban

Ellenőrzés folyamatban

Ellenőrzés folyamatban

Ellenőrzés folyamatban

Ellenőrzés folyamatban

9. hét nyertese

Sorsolás: 2018. 07. 24-én